Mały Kraków rusza śladami Tadeusza
Drogi, najmłodszy odkrywco!

Jeśli jeszcze nie przeszedłeś z nami szlakiem naszego narodowego bohatera weź do ręki mapki i ruszaj w drogę! Mapki z grą terenową znajdziesz w punktach InfoKraków oraz w oddziałach Biblioteki Kraków.

Jeśli wyprawa jest już za Wami - odkryłeś miejsca i zakamarki Krakowa związane z Tadeuszem Kościuszko, a w ręku trzymasz rozwiązane odpowiedzi - weź udział w naszym konkursie z nagrodami!

Uzupełnij formularz lub prześlij nam odpowiedzi pocztą elektroniczną (trasadlabobasa@gmail.com), zwykłą na adres: Fundacja "Trasa dla Bobasa" ul. Stanisławskiego 20/2 31-307 Kraków (możesz również dostarczyć je nam bezpośrednio do siedziby fundacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym nr tel. 600 011 542)

Formularz konkursowy

Pierwsze 100 osób otrzyma książki "Mały Tadek rusza śladami Tadeusza"!

Nagrody - czekoladowe przygody!
Wśród osób, które prześlą najwięcej prawidłowych odpowiedzi
rozlosujemy warsztaty w Krakowskiej Manufakturze Czekolady.
Warsztaty ufundowała:


Zapraszamy również na BEZPŁATNE SPACERY DETEKTYWISTYCZNE śladami Tadeusza Kościuszki! Rodziny z dziećmi w wieku ok 6-8 lat zapraszamy w piątek 20 października o godz. 17:00 orz w sobotę 28 października o 15:00, natomiast ze starszakami (9-12 lat) zapraszamy w piątek 27 października o 17:00 i w niedzielę 29 października o 11:00. Wszystkie spacery potrwają ok 1,5 - 2 godz.Scenariusze i prowadzenie: PANI FISHKA z Fishka Krakow Tours, doskonale znana małym odkrywcom tajemnic z Dziecięcego Biura Detektywistycznego! Rezerwacje miejsc: Pani Fishka, nr tel. 697 367 511; fishkakrakow@gmail.com
Portal organizacji pozarządowych
comments powered by Disqus