Fundacja "Trasa dla Bobasa" to my:

Marta Mleczko

z racji swojego wykształcenia i wykonywanego zawodu tłumaczy Świat. Od kilku lat, jako praktykująca Matka-Polka, przede wszystkim swoim dzieciom: „z dorosłego na dziecięce”. Te z kolei odwdzięczają się jej nieustannie poszerzając tego Świata horyzonty. W wolnym czasie pracuje nad poprawą statystyk czytelnictwa – nie tylko literatury dziecięcej… i podjada lukrecjowe cukierki.

Adelina Pociecha

w swoim kieszonkowym formacie wzrostu próbuje upchnąć wielką duchem osobowość. “Maluje” po wydawanych przez fundację ulotkach, plakatach, przewodnikach i ścianach w pokoju córki. W domowym zaciszu próbuje okiełznać krnąbrne tagi HTMLa. Od układania divów na stronie internetowej woli jednak rozmieszczać pomidory na kanapce.
Nasze biuro mieści się na placach zabaw, domowym podwórku, okolicznym kawałku trawy - pracujemy zdmuchując dmuchawce lub płynąc łódką z kartonu. Często w mało poważnej scenerii tworzymy nasze całkiem poważne przedsięwzięcia - a efekty? Zobaczcie sami!Celem fundacji „TRASA DLA BOBASA”, jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych ruchowo poprzez bezpłatne gromadzenie i upowszechnianie danych nt. tras i obiektów turystycznych oraz innych miejsc w przestrzeni publicznej.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym Statutem.

Jednocześnie informujemy, że z wdzięcznością przyjmiemy darowizny pieniężne i rzeczowe, które w całości zostaną przeznaczone na działalność statutową Fundacji. Podziękowania dla hojnych darczyńców z przyjemnością umieścimy na głównej stronie naszego portalu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Fundacją!

Dane Fundacji „Trasa dla Bobasa”:
ul. Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków

Nr KRS:0000443570
Nr REGON:122740478
Nr NIP: 945 217 16 67

Nr rachunku bankowego: Bank BGŻ nr 91 2030 0045 1110 0000 0385 5090

e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

Skład Zarządu Fundacji: Marta Mleczko (Prezes Zarządu), Adelina Pociecha.