Kiedy Polska była mała - BEZPŁATNA książka!
Jak to było kiedy Polska była mała? Jakie pamiątki zostały nam z czasów narodzin naszego kraju?
Jak wyglądały zabawki naszych przodków i czy na pewno przez tysiąc lat wszystko się zmieniło?
Co mają wspólnego nawarstwienia archeologiczne z bałaganem w pokoju, wały obronne ze stertą bierek, a krzesiwo ze smartfonem?

Wybierzcie się z nami w podróż w czasie! Razem z naszą bohaterką poznacie najważniejsze miejsca i zabytki pamiętające początki państwa polskiego!

Na tej stronie dowiecie się jak otrzymać swoją BEZPŁATNĄ książkę Kiedy Polska była mała. Rodzinny przewodnik po zabytkach pamiętających początki państwa polskiego. To tu będziemy publikować informacje o konkursach ogłaszanych przez współpracujące z nami muzea oraz patronów medialnych książki.

PRZEDPREMIEROWY KONKURS już rozstrzygnięty:
Dobrze wiemy, że trzeba odpowiadać na WSZYSTKIE pytania najmłodszych, albo przynajmniej pomóc im szukać odpowiedzi. Nie ma też lepszych i gorszych pytań, dlatego… postanowiliśmy nagrodzić WSZYSTKICH, którzy odważyli się zadać pytanie Małej Polsce. Mamy nadzieję, że w książeczce, którą dostaniecie, znajdziecie odpowiedzi na niektóre z nich, albo przynajmniej podpowiedzi, gdzie ich szukać! Poprosimy o podanie adresu do wysyłki książki na adres: konkurs.trasadlabobasa@gmail.com

Możecie też zobaczyć opracowany przez nas w 2016 roku e-book „Kiedy Polska była mała. Rodzinny przewodnik po krakowskich zabytkach pamiętających początki państwa polskiego” KLIK

Do lektury zapraszają:


comments powered by Disqus