Stadion Narodowy - rodzinne zwiedzanie z przewodnikiem
Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
placezobacz na mapie
call 22 295 95 95     wycieczki.pgenarodowy.pl

check_circle  W pomieszczeniu
check_circle  Restauracja lub bar w pobliżu
check_circle  Dojazd komunikacją miejską
check_circle  Możliwy dojazd pociągiem
check_circle  Parking
check_circle  Możliwość skorzystania z toalety
check_circle  Przewijak dla niemowląt
Nie ma wątpliwości: aby w pełni poczuć atmosferę Stadionu Narodowego trzeba po prostu przyjść na mecz! Najlepiej polskiej reprezentacji i najlepiej mecz wygrany! Nasz mały kibic miał to szczęście (mimo, że był to tylko mecz towarzyski, to jednak wynik 4:0 dla naszych był niezapomnianym przeżyciem).Zdając sobie sprawę, że mecze reprezentacji zdarzają się nieczęsto, o bilety trudno, a i o tak piękny wynik niełatwo polecamy wybrać się całą rodziną na zwiedzanie Stadionu Narodowego z przewodnikiem. Naprawdę warto!Do wyboru są różne trasy. Najbardziej uniwersalna nosi nazwę „piłkarskie emocje” i obejmuje podstawowe „punkty obowiązkowe”: szatnię (w tym łaźnię i wanny) piłkarzy, hol z którego wychodzą na murawę, sale dla dziennikarzy i salę konferencyjną oraz punkt widokowy na samym szczycie trybun (uwaga dla osób z lękiem wysokości lub lękiem przestrzeni!).Zwiedzanie trwa około godziny i rzeczywiście jest pełne emocji! Przewodnik opowiada wiele ciekawostek z wydarzeń organizowanych na stadionie (wcale nie tylko piłkarskich), chętnie odpowiada na pytania, w tym te dziecięce, czyli z kategorii najtrudniejszych...Co ważne dla dzieciaków: można wszędzie siadać (w tym na miejscach w szatni piłkarskich gwiazd!) i prawie wszystkiego dotykać (odkręcanie pryszniców na własną odpowiedzialność…). A co ważne dla rodziców: możemy nasze pociechy w tych wszystkich niezwykłych miejscach radośnie fotografować!GARŚĆ INFORMACJI PRAKTYCZNYCH:

Bilety na zwiedzanie można wcześniej wykupić przez Internet na stronie sklep.pgenarodowy.pl na konkretną datę i godzinę (unikniemy rozczarowania z powodu braku wolnych miejsc…). UWAGA! W dniach imprez sportowych i kulturalnych najczęściej przez cały dzień nie ma możliwości zwiedzania!

Zbiórka w recepcji tj. wchodząc od przystanku Rondo Waszyngtona przy pomniku K. Górskiego kierujemy się w prawo.

Warto przygotować się na pokonanie wielu schodów (nie tylko ruchomych!), tj. wózki dziecięce odpadają, nosidła dadzą radę.

Dzieci do 5 lat wchodzą bezpłatnie.

Grupy indywidualnych zwiedzających liczą max 55 osób (nam udało się trafić na kilkunastoosobową)

Na terenie stadionu znajduje się pokój dla matki z dzieckiem (klucz u obsługi)

Po zwiedzaniu można coś przekąsić w sympatycznej kawiarence z kącikiem dla najmłodszych (kanapki, jogurty, słodycze, napoje)

…dla chętnych jest i sklepik z pamiątkami,Autor: marfusza
Data dodania:2018-06-20

Wiecej w regionie: Mazowieckie

Trasy (1) Miejsca (15)
Przeglądaj inne regiony >>
comments powered by Disqus